• Гореща продажба, 10G SFP+ ER радиоприемник,10G 1550nm 40km SFP+ оптичен модул двоен LC конектор и функция DDM,за нож 0
  • Гореща продажба, 10G SFP+ ER радиоприемник,10G 1550nm 40km SFP+ оптичен модул двоен LC конектор и функция DDM,за нож 1

Гореща продажба, 10G SFP+ ER радиоприемник,10G 1550nm 40km SFP+ оптичен модул двоен LC конектор и функция DDM,за нож Намалена цена

лв.386.30 лв.366.99
  • Доставка на следващия ден
  • Високо качество
-
+

10G 1550nm 40km SFP+ оптичен модул с двоен съединител, LC и функция DDM

ХАРАКТЕРИСТИКИ НА ПРОДУКТА

Горещо-pluggable отпечатък на краката SFP+

Поддържа скорост на трансфер на данни от 9,5 до 10,3 gbps

Единствен източник на захранване 3.3v

Максимална дължина на връзки 40 км

1550nm EML предавател, пин фотодетектор

Двухшпиндельный LC конектор

Разсейване на мощност

Вградени цифрови диагностични функции

Температурен Диапазон на корпуса от -5°C до 70°C

ПРИЛОЖЕНИЯ

10GBASE-ER/EW 10G Ethernet

СТАНДАРТ

Съвместим с СФФ-8472 SFP+ MSA.

Съвместим с SFP+ СФФ-8431 и СФФ-8432.

Отговаря на стандарта 802.3 ae 10GBASE-ER.

Отговаря На Изискванията На RoHS.

ОПИСАНИЕ НА ПРОДУКТА

Радиостанцията е предназначена за използване в 10-gigabit Ethernet линии с дължина до 40 км по одномодовому влакна. Модулът се състои от лазер 1550 EML, Сондата InGaAs и предусилителя в высокоинтегрированном оптичния възел. Функции на цифрова диагностика на разположение чрез 2-жичен сериен интерфейс, както е посочено в SFF8472. Модулна линия за предаване на данни до 40 км по одномодовому влакна 9/125um.

Нашата Фабрика

Сертификати

Опаковка

За приемопередатчиков, ние имаме бялата кутия за продукта Сигле и антистатично кутия за 10~20пкс

Съвети моля прочетете внимателно

ДОСТАВКА

1. ние изпращаме продукта във всички страни по света.

1.1 ние предлагаме безплатна доставка с Epacket в Съединените Щати, опаковки трябва да бъдат по-малко, отколкото 2000gram, срокът за доставка е около 7-20 дни. if цена на пакет повече, отколкото USD200, се събират данъци и такси.

1.2 Въздушна поща стълб кит регистрирана и свободна превоз на товари, пакети трябва да бъдат от 2000gram, този път перевозкы товара може да се постави на всички основен страни в света, нормално е срокът за доставка на 16~35days,с изключение на Braizil, той ще бъде 60~90days.

1.3 международен експрес, като DHL, EMS, FedEx, UPS,TNT,е задължително при поискване, разходите ще са за сметка на купувача.Ние ще се опитаме да се намери най-добрият начин перевозкы на пратката според различни положението, за да спаси транспорт. Цената за доставка се изчислява и се определя от теглото и размера на пратката.

2.всички данъци и такси са отговорност на купувача.

3.За да получите информация точно, Моля потвърдете вашият адрес дестинация и номер за контакт, след като сте направили плащането. Благодарим ви!

4.Ако имате заявка за доставка, моля не се колебайте да се свържете с нас и ние ще се радваме да ви настанят.

5.за клиенти Braizil,моля включете номер по ДДС на информация за поръчка, поръчки могат да бъдат задържани, ако нямаме вашия номер, ДДС.

5. едро на купувача, моля, свържете се с нас Преди да наддават!

ГАРАНЦИЯ

Ние обещаваме, че всички обявени оптични предаватели са чисто нови с нови компоненти и детайли и абсолютно никога не използват стари и преработени материали. Всички оптични предаватели са преминали функционален тест и тест на стареене. Ние даваме гаранция от 3 години на всички оптични предаватели от момента на изпращането.

Рекламации И Връщане На Парични Средства

Ако не сте доволни от придобити стока(ami), ние ще ви върнем парите, когато стоките ще бъдат изпратени обратно.Ние ще дадем пълно връщане на парите, ако стоките да бъдат върнати в първоначалното им състояние.

  • търговска марка: Opmedia
  • Номер На Модела: SFP+ - 10G-ER-BL

  • Тегло На Опаковката: 0.2kg (0.44lb.)
  • Размер На Опаковката: 14cm x 12cm x 2cm (5.51in x 4.72in x 0.79in)
  • Тип На Блока: парче

Преглед На Продукта

Свързани продукти

Нов прием на 20 мл прозрачна стъклена бутилка с капкомер silver рамо и сребърно яка, бяла стъклена бутилка лампи Коментари

Нов прием на 20 мл прозрачна стъклена бутилка с капкомер silver рамо и сребърно яка, бяла стъклена бутилка лампи


Артикул№: SKLG-20 материал: стъкло размер : 20 мл диаметър:38,5 мм височина: 100,5 мм

лв.67.15